بایگانی

بایگانی برای دسته ی ‘پروژه خلیج فارس’

مراسم افتتاحیه مجتمع مسکونی امیریه

۱ خرداد ۱۳۹۲ پروژه خلیج فارس دیدگاه ها مسدود است

Amirie-Launch

به حول و قوه الهی مراسم افتتاحیه مجتمع مسکونی امیریه روز ۲۹ اردیبهشت برگزار گردید. در این مراسم با حضور جناب آقای عابد رییس بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور، جناب آقای ظریف مدیر شعبه اجرایی بنیاد توسعه و عمران موقوفات خراسان رضوی و مدیر عامل شرکت انفاق و نمایندگان بانک توسعه اسلامی و هیات همراه، افتتاحیه رسمی مجتمع مسکونی ۵۳۴ واحدی امیریه انجام گردید. پس از سخنرانی، از عوامل اجرایی پروژه امیریه تقدیر به عمل آمد. در ادامه کلنگ احداث ۲۲۰۰ واحد مسکونی در اراضی حسین آباد با نام پروژه ابریشم زده شد که با توفیقات الهی در آینده نزدیک مراحل ساخت آن آغاز میگردد.

قرعه کشی واحدهای پروژه مسکونی امیریه

۱ آذر ۱۳۹۱ پروژه خلیج فارس دیدگاه ها مسدود است

به حول و قوه الهی مراسم قرعه کشی واحدهای مسکونی پروژه امیریه تحویلی شهریور به بعد، روز جمعه ۱۰ آذرماه ۱۳۹۱ ساعت ۸ صبح در تالار نور واقع در خیابان آبکوه جنب اداره کل اوقاف برگزار می گردد. خواهشمند است خریداران محترم با همراه داشتن کارت ملی حضور بهم رسانند.

قابل توجه خریداران بلوک C امیریه

۲۱ آبان ۱۳۹۱ پروژه خلیج فارس دیدگاه ها مسدود است

گاز بلوک C وصل شده است. لطفا جهت تکمیل نیازمندی های اداری، به دفتر سرپرستی پروژه (امیریه) مراجعه فرمایید

قابل توجه خریداران محترم بلوک C

۱۶ خرداد ۱۳۹۱ پروژه خلیج فارس دیدگاه ها مسدود است

خریداران محترم بلوک C از مجتمع مسکونی امیریه که صورتحساب موقت خود را پرداخت کرده‌اند می‌توانند با در دست داشتن صورتحساب موقت و فیش واریزی، برای دریافت نامه تحویل واحد خود به بخش مالی بنیاد توسعه و عمران موقوفات خراسان رضوی مراجعه فرمایند